LÄSSIG Bryndák, střední, Lela light blue

LÄSSIG Bryndák, střední, Lela light blue

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 12 kusy k dispozici!
  • LÄSSIG Bryndák, střední, Lela light pink

203 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A071658

LÄSSIG Bryndák, střední, Lela light blue
Bryndák, střední

Značková kvalita firmy Lässig

--- Design: Lela light blue ---

Jsem Lela Lässig a jsem malé srnče, jak vidíte. Jsem ještě malá, ale ráda běhám skrz les. Když jsem unavená, tak spím celé odpoledne.

Rozměr: cca 28 x 32,6 cm
Materiál: 85% bavlna, 15% polyester

Obsah:
• 1 ks v balení
• na suchý zip
• Vhodné pro děti od 6 do 24 měsíců

Příslušenství

Cena
381 Kč
Cena
415 Kč
Cena
194 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Lässig

Kojenecké zboží Lässig – funkční a stálé

Funkčnost, kreativita a stálost - tyto askpekty jsou u Lässig psány velkými písmeny. Dle filozofie "Žij Lässig! Žij uvědoměle“ se firma inspiruje ulicemi a módnímy moly pro vytváření vhodných vzorů pro děti a skvělých designů pro rodiče. Přitom nepřichází zkrátka funkcionalita a užitečnost v každodenním životě. Tato funkcionalita se spojuje se stálostí u každého modelu. Lässig myslí při produkci na dnešek, zítřek a pozítřek a zcela se zříká použití látek škodících životnímu prostředí.


LÄSSIG Bryndák, střední, Lela light blue
203 Kč