Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
50 stavebních barevných kostek BRIO v nových barvách

50 stavebních barevných kostek BRIO v nových barvách

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

770 Kč
449 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 321 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A012142

50 stavebních barevných kostek BRIO v nových barvách
50 stavebních barevných kostek v nových barvách

Číslo výrobku: 30156
Pustte Vašeho malého architekta k dílu. Hraní se stavebními kostkami je nejen zábava, ale slouží i k vývoji abstraktního myšlení, koordinaci mezi okem a rukou, zlepšení motorických schopností a koncentrace.
Vhodné od 12 měsíců.

Příslušenství

Cena
365 Kč

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Brio

Brio - Jednoduchý design, nekonečná fantazie

U Bria nejde o to děti zabavit nebo je umlčet. Jejich hračky mají podněcovat dětskou fantazii a přispívat k vývoji dítěte, a to vždy s ohledem na věk dítěte. Základem práce v Briu, které bylo založeno ve Švédku a nyní je vlastněno německou firmou Ravensburger, jsou 4 železná pravidla. Hračka musí být bezpečná, odpovídat vysokým firemním standardům, pro dítě musí být intuitivně snadno pochopitelná a musí přispívat k vývoji dítěte. Dřevěné hračky od Bria si jistě zamiluje i Vaše dítě.


50 stavebních barevných kostek BRIO v nových barvách
770 Kč
449 Kč