Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
ABC DESIGN  pláštenka na ko?árek Multi

ABC DESIGN pláštenka na ko?árek Multi

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 6 kusy k dispozici!

295 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A019094

ABC DESIGN pláštenka na ko?árek Multi
Chcete jÝt i v dešti s dÝtětem na čerstvř vzduch? Pak Vám pláštěnka na kočárek od ABC Design bez škodlivřch látek nabÝzÝ tu nejlepšÝ ochranu. Pro všechny kočárky, sportovnÝ kočárky a buggy z aktuálnÝ kolekce dostat pláštěnku v různřch velikostech. Vy a vaše dÝtě jste na nepřÝznivÚ počasÝ vždy dobře připraveni.

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

ABC DESIGN pláštenka na ko?árek Multi
295 Kč