Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
ABC DESIGN  pláštenka na ko?árek Multi
Momentálně vyprodáno

ABC DESIGN pláštenka na ko?árek Multi

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
295 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A019094

ABC DESIGN pláštenka na ko?árek Multi
Chcete jít i v dešti s dítětem na čerstvý vzduch? Pak Vám pláštěnka na kočárek od ABC Design bez škodlivých látek nabízí tu nejlepší ochranu. Pro všechny kočárky, sportovní kočárky a buggy z aktuální kolekce dostat pláštěnku v různých velikostech. Vy a vaše dítě jste na nepříznivé počasí vždy dobře připraveni.

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.