Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
ABC DESIGN přenosná korbička Doozy, černá, kolekce 2012

ABC DESIGN přenosná korbička Doozy, černá, kolekce 2012

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

4.290 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A040254

ABC DESIGN přenosná korbička Doozy, černá, kolekce 2012
ABC Design hluboká korbička na převoz Doozy

Tato hluboká korbička umožňuje bezpečnou přepravu dítěte ve vodorovné poloze autem nebo přepravu s použitím cestovnýho systému. Dítě je v korbičce připoutáno pásem s integrovaným systémem a vaničku snadno připevníte pomocí 3-bodového pasu v autě. S několika jednoduchých pohyby můžete korbičku Doozy s příslušným adaptérem připojit i na rám kočárku a tímto přestavět na cestovní systém. Výhodou je, že miminko nemusíte extra vkládat a vybírat při každé cestě autem.

Vezměte prosím na vědomí, že korbička byla přejmenována z Snooze na Doozy. Aktuální adaptéry jsou kompatibilní s korbičkou Doozy jakož i s Snooze

včetně matrace
dno korbičky polohovatelné
hmotnost 4.4 kg
rozměry ve složeném stavu (dx š xv).: 87x40x57cm

Hluboká přenosná korbička je vhodná na tyto modely kočárků: Primo, Cobra, Mamba, 3-Tec, Condor 4S, Turbo 4S, Turbo 6S, Avus a Zoom

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

ABC DESIGN přenosná korbička Doozy, černá, kolekce 2012
4.290 Kč