Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
ABC DESIGN přenosná korbička Doozy, černá, kolekce 2012

ABC DESIGN přenosná korbička Doozy, černá, kolekce 2012

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 1 kusy k dispozici!
  • ABC DESIGN přenosná korbička Doozy, černá, kolekce 2012

2.990 Kč
2.690 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 300 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A040256

ABC DESIGN přenosná korbička Doozy, černá, kolekce 2012
ABC Design hluboká korbička na převoz Doozy

Tato hluboká korbička umožnuje bezpečnou přepravu dítěte ve vodorovné poloze autem nebo přepravu s použitím cestovnýho systému. Dítě je v korbičce připoutáno pásem s integrovaným systémem a korbičku snadno připevníte pomocí 3-bodového pásu v autě. S několika jednoduchých pohyby můžete korbičku Doozy s příslušným adaptérem připojit i na rám kočárku a tímto přestavět na cestovní systém.

Vezměte prosím na vědomí, že korbička byla přejmenována z Snooze na Doozy. Aktuální adaptéry jsou kompatibilní s korbičkou Doozy jakož i s Snooze

včetně matrace
dno korbičky polohovatelné
hmotnost 4.4 kg
rozměry ve složeném stavu (dx š xv).: 87 x 40 x 57 cm

Hluboká přenosná korbička se hodí na tyto modely kočárků: Primo, Cobra, Mamba, 3-Tec, Condor 4S, Turbo 4S, Turbo 6S, Avus a Zoom

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

ABC DESIGN přenosná korbička Doozy, černá, kolekce 2012
2.990 Kč
2.690 Kč