Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
ALFI Hydratační láhev na pití s uzávěrem SPACE ROBOTS 0,6 l
Momentálně vyprodáno

ALFI Hydratační láhev na pití s uzávěrem SPACE ROBOTS 0,6 l

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

457 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A040320

ALFI Hydratační láhev na pití s uzávěrem SPACE ROBOTS 0,6 l
ALFI

Hydratační láhev na pití s uzávěrem SPACE ROBOTS 0,6 l
Artikelnummer: 5367.102.060

Opakovaně použitelný:
Prvek láhve Alfi je dokonalým příkladem skvěle tvarovaných ekologických důsledků.
dvěma různými systémy uzavření otevírá nové perspektivy Alfi: Minimalistický volby pro zážitek, jako je pití ze sklenice, sedací uzavření pitné situace a bez rizika, že obsah přetéká. Konečnou verzi pro malé i velké sportovce jsou snadno použitelné dokonce i sycených nápojů, ktere sou taky zcela uzavřený.
Zelený napoj. Pro Alfi není jen název, ale to je status kvality. Vyrobené bez toxinů a škodlivých kovů, zároven odolný vůči rozbití, poškození v případě dokončení svého životního cyklu je možno recyklizace.Odolná vůči ovocným kyselinám. Funkční vlastnosti a snadné čištění i bez vnitřního nátěru dělají trendovou láhev, kterou každý musí mít. Dostupná na trhu ve třech velikostech, s dvěma zámky a nesčetným módním trendem, která nabízí novou kulturu konzumace nápoje.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.