Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
ALTA B BE Letní fusak SympaTex tmavě modro-růžový

ALTA B BE Letní fusak SympaTex tmavě modro-růžový

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

1.170 Kč
1.150 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A094323

ALTA B BE Letní fusak SympaTex tmavě modro-růžový
ALTA B BE Letní fusak SympaTex

Tento vysoce kvalitní fusak je ideální pro přechodné doby a na léto.Vnější materiál je vyroben z vysoce kvalitního materiálu, Sympatex zajišťuje optimální teplotní rovnováhy. Horní deka fusaku se dá při nízkých teplotách uzavřít nahoře, aby dítě nemrzlo. K tomu, aby se vaše dítě tolik nepotilo, je strop stanoven v různých výškách. Když je teplo, můžete úplně odstranit horní palubu a získat ideální vložku sedáku (skládající se z 3D distanční tkaniny) pro jejich sportovní auto nebo buggy. Díky této vložce má dítě v oblasti sedu a zad lehkou cirkulaci vzduchu, která redukuje tvoření potu.

• Materiál: 100% polyester

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

ALTA B BE Letní fusak SympaTex tmavě modro-růžový
1.170 Kč
1.150 Kč