Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Altabebe LetnÝ fusak Lifeline - světle zelenř

Altabebe LetnÝ fusak Lifeline - světle zelenř

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 2 kusy k dispozici!
  • Altabebe LetnÝ fusak Lifeline - rouge
  • Altabebe LetnÝ fusak Lifeline - růžovř
  • Altabebe LetnÝ fusak Lifeline - bÚžovř

806 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A129094

Altabebe LetnÝ fusak Lifeline - světle zelenř
Fusak od Altabebe je ideálnÝ na lÚto. Při vysokřch teplotách můžete hornÝ dÝl odejmout, aby se dÝtě nepotilo. HornÝ dÝl je takÚ vřškově nastavitelnř pomocÝ suchÚho zipu. Náš fusak má 6 otvorů na pásy a zip kolem dokola. SpodnÝ dÝl se dá použÝvat jako vložka. Vyroben je ze 100% bavlny a je prodyšnř ač větru odolnř. PranÝ na 30° C.

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Altabebe LetnÝ fusak Lifeline - světle zelenř
806 Kč