Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Altabebe Vložka do kočárku Lifeline - tmavě šedá
Momentálně vyprodáno

Altabebe Vložka do kočárku Lifeline - tmavě šedá

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Altabebe Vložka do kočárku Lifeline bordeux
  • Altabebe Vložka do kočárku Lifeline - tmavě modrá
  • Altabebe Vložka do kočárku Lifeline - světle zelená
  • Altabebe Vložka do kočárku Lifeline - světle modrá

595 Kč
489 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 106 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A129124

Altabebe Vložka do kočárku Lifeline - tmavě šedá
LetnÝ vložka od firmy Altabebe je ideálnÝ do Vašeho golfovÚho nebo sportovnÝho kočárku. DÝky 3D vláknu je teplo lÚpe v lÚtě odváděno. Vaše dÝtě se tolik nepotÝ. Vložky do kočárků Altabebe jsou k dostánÝ v různřch barvách. Vložka má 8 otvorů na pásy. Vyrobena je ze 100% polyesteru (svrchnÝ strana) a 3D vlákna (zadnÝ strana). Vložka se dá prát na 30° C.

Rozměry vřrobku: DÚlka / šÝřka: 85 cm x 43 cm/35 cm

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.