Altabebe Vložka do kočárku univerzální světle zelená

Altabebe Vložka do kočárku univerzální světle zelená

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 2 kusy k dispozici!
  • Altabebe Vložka do kočárku univerzální světle modrá
  • Altabebe Vložka do kočárku univerzální rouge

625 Kč
399 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 226 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A139450

Altabebe Vložka do kočárku univerzální světle zelená
Univerzální vložka do kočárku je k dostání v 7 různých módních barvách a skvěle se hodí do všech klasických, sportovních a golfových kočárků. Dává dítěti velké pohodlí a navíc zmenšuje v prvních měsících sedací plochu. Vložka je vyrobena z velmi kvalitní pěnové látky, která se skvěle přizpůsobí tvaru těla. Veškeré materiály jsou extrémně prodyšné, takže se Vaše dítě bude cítit dobře i v teplých dnech.

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Altabebe Vložka do kočárku univerzální světle zelená
625 Kč
399 Kč