Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Altabebe Vložka do kočárku univerzálnÝ světle modrá
Momentálně vyprodáno

Altabebe Vložka do kočárku univerzálnÝ světle modrá

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A139447

Altabebe Vložka do kočárku univerzálnÝ světle modrá
UniverzálnÝ vložka do kočárku je k dostánÝ v 7 různřch módnÝch barvách a skvěle se hodÝ do všech klasickřch, sportovnÝch a golfovřch kočárků. Dává dÝtěti velkÚ pohodlÝ a navÝc zmenšuje v prvnÝch měsÝcÝch sedacÝ plochu. Vložka je vyrobena z velmi kvalitnÝ pěnovÚ látky, která se skvěle přizpůsobÝ tvaru těla. VeškerÚ materiály jsou extrÚmně prodyšnÚ, takže se Vaše dÝtě bude cÝtit dobře i v teplřch dnech.

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.