Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
ALVI Baby Mäxchen spací pytel vel.68/ 74 design 117/6
Momentálně vyprodáno

ALVI Baby Mäxchen spací pytel vel.68/ 74 design 117/6

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
  • Spacák ALVI M„xchen, originální systém spacáků, design 337/6, vel. 68/74
  • ALVI Dětský Mäxchen - originální systém spacáků, Vel. 68/74 Design 480/0

1.690 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A038918

ALVI Baby Mäxchen spací pytel vel.68/ 74 design 117/6
Baby Mäxchen originál spací pytel

ALVI se již dlouhou dobu zabývá tématem "Optimální prostředí pro spánek" a tím dosáhnout co nejzdravější spánek pro nejmenších. Pozornost byla zaměřena hlavně na riziko "přehřátí".
Spací pytel Baby-Mäxchen skládá z vnitřního a vnějšího vaku. Vnitřní vak je vyroben ze 100% bavlny, má dlouhé rukávy, manžety a dá se používat jako letní vak.
Vnější vak je vyroben z jersery-bavlny, je délkově nastavitelný a tímto zaručuje dlouhé používání. Tento spací vak lze použít již krátce po narození miminka. Vak je ve formě hrušky a tím zaručuje místo na nožičky dětátka. Nevzniká žádné nebezpečí zipem!

ALVI BABY MÄXCHEN spací pytel 3-dílný

1 vnější vak
2 vnitřní ve dvou velikostech (1x Vel. 68 / 1x Vel. 74)

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.