Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
ALVI Matratze Air Sleep 70 x 140 cm

ALVI Matratze Air Sleep 70 x 140 cm

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!

5.558 Kč
4.610 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 948 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A114122

ALVI Matratze Air Sleep 70 x 140 cm
Jádro:
Dětská strana: Vykrojené hvězdičky a kosočtverce se postarají o 3D vertikální a horizontální cirkulaci vzduchu. Stabilní díky pěně a dynamická ve všech směrech.

3 D splet:
3D disponuje plástovou vzduchovou strukturou pro perfektní proudění vzduchu.

Strana pro juniora:
Obsahuje pěnu vysoké kvality, která je vyvíjena s vysokými požadavky na vertikální proudění vzduchu ve středu jádra matrace.


Potah:
Celliant: Nová technika látek potahu:
Celliant je speciální vlákno se 13 optickými aktivními minerály. Mění energini na infračervenou energii a reflektují ji na tělo. Vodoodpudivé a prodyšné vlákno / pohltí tekutinu na povrchu a nepropustí ji do jádra matrace

Kilma Control - prodyšné vlákno

Potah lze sejmout díky zipu, který je umístěn kolem dokola.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

ALVI Matratze Air Sleep 70 x 140 cm
5.558 Kč
4.610 Kč