Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
AMAZONAS dětská kolébka KAYA NATURA

AMAZONAS dětská kolébka KAYA NATURA

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!

1.790 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A017771

AMAZONAS dětská kolébka KAYA NATURA
Dětská kolébka

Značková kvalita od Amazonas
S použitím Kaya natura máte své děťátko stále při sobě a přesto máte volné ruce, Kaya natura se dá připevnit na kontrukcie Leo, Hippo a Carell Baby nebo zavěsit, ať už do držáku na dveře Door Clamp nebo individuálně.Kaya natura nabízí všechny výhody houpací síti, výhodou je, že páteř děťátka je pevná a přitom jemně ergonomicky ohnutá. V Kaya natura jsou děti zcela v bezpečí, houpací síť je bezepčne a pevně připevněna na konstrukci ak tomu ještě s 8 bezpečnostními držáky
Poznámka: Držák na dveře není součástí dodávky.

Technische Daten:
• ležící plocha ca. 88 x 63 cm• hmotnost ca. 1,5 kg
• nosnost max.. 20 kg
• věk: 0-9 Monate

Příslušenství

Cena
525 Kč
Cena
415 Kč
Cena
2.890 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

AMAZONAS dětská kolébka KAYA NATURA
1.790 Kč