AMAZONAS Konstrukce na hopací křesla Carrello Baby
Momentálně vyprodáno

AMAZONAS Konstrukce na hopací křesla Carrello Baby

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
MOC¹ 3.792 Kč
3.450 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 342 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A091638

AMAZONAS Konstrukce na hopací křesla Carrello Baby
Moderní alternativa ke košíkům a kolíbkám.

Nejpěkněji je zavěšeno dětské houpací křeslo Kangoo v Carrello Baby, krásně tvarované konstrukci pro dětská houpací křesla. Vyrobena je z neošetřeného smrkového dřeva. Ale i kojenecké houpací křeslo Kaya natura nebo houpací koule Kid's Globo výborně visí v Carrello Baby. (Houpací křeslo není součástí.)

Exkluzivní design dělá z Carrello Baby skutečně zdobný prvek v domě nebo na zahradě. Snadno se přenáší, takže můžete mít miminko vždy nablízku.

Když budete natírat Carrello Baby lazurou bez obsahu škodlivin, vzdoruje každému počasí. Carrello Baby je naprosto stabilní a nepřevrhnutelná.

Materiál:
• Dřevo: neošetřený smrk
• Kování: pozinkovaný, nerezový kov

Technická data:
• Rozměry: ca. 85 x 125 x 101 cm• Hmotnost: ca. 10,0 kg• Nosnost: max. 35 kg

Součástí dodávky je konstrukce a montážní materiál.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.