AMAZONAS rám Taurus

AMAZONAS rám Taurus

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 4 kusy k dispozici!

5.890 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A219974

AMAZONAS rám Taurus
Rám Taurus je ideální pro zavěšení závěsných židlí. Ať už v obývacím pokoji, na balkóně nebo na zahradě si s Taurusem můžete odpočinout na houpací židli snadno bez ohledu na stromy či stěny a lze jej zavěsit kdekoliv.

S ohledem na udržitelnost evropských lesů je využito vysoce kvalitního vrstveného smrkového dřeva. Hloubková impregnace a pozinkovaná armatura zajišťuje odolnost proti povětrnostním vlivům po dobu několika let.
Se speciálně promyšleným řetězovým zavěšením je nastavitelné tak, aby byl vhodný pro zavěšení židlí AMAZONAS.

Detaily:
  • Nosnost až do maximální hmotnosti 160 kg
  • Materiál: smršťovaný impregnovaný smrk, vysoce kvalitní lepené vrstvy. Kování: nerezový pozinkovaný kov
  • Lze kombinovat s následujícími houpacími sítěmi: Artista, Belize, Brasil, Brasil Gigante, Bogota, California, Havanna, Panama, Relax

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

AMAZONAS rám Taurus
5.890 Kč