Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
anna & tom ChlapeckÚ ponožky, sada 3 svetle modrá, marine
Momentálně vyprodáno

anna & tom ChlapeckÚ ponožky, sada 3 svetle modrá, marine

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • anna & tom Dívcí ponožky, sada 3, ružová,

153 Kč
100 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 53 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A0874310000002

anna & tom ChlapeckÚ ponožky, sada 3 svetle modrá, marine
anna & tom - Značka pro malÚ roštáky a drzÚ princezny

Móda pro děti, kterÚ jsou rády v pohybu. řáděnÝ a hranÝ je plně povoleno. OblečenÝ je odolnÚ, módnÝ a praktickÚ. ModernÝ design, pohodlnř střih a materiály, kterÚ vypadajÝ dobře i po častÚm pranÝ. Skutečně oblÝbenÚ kousky v šatnÝku.Vřrobky podporujÝ děti v jejich vzrůstajÝcÝ samostatnosti, nebot se snadno oblÚkajÝ a vysvlÚkajÝ. Značka anna & tom použÝvá veselÚ, pestrÚ barvy a design vhodnř pro děti, protože i děti majÝ radost z módy. Kromě praktickřch detailů a důrazu na módu stojÝ v popředÝ předevšÝm kvalita vřrobků. PoužÝvá se vřhradně kvalita Oekotex. Tvarově stabilnÝ materiály přečkajÝ častÚ pranÝ a to vše za přÝznivÚ ceny. Značková móda nemusÝ břt drahá. Přesvědčte se sami v našem webovÚm obchodě!ChlapeckÚ ponožky, sada 3. Bavlna.


Popis vřrobku:

• na gumičku
• kvalitnÝ materiál
• Materiál: 75% bavlna, 22% polyamid, 3% elastan
• Neobsahuje škodlivÚ látky dle Eko-Tex Standard 100 Zkoušky č. 081888 Testex
• PÚče: pratelnÚ na 40ø C, nevhodnÚ do sušičky


VelikostnÝ tabulka:

22 = 19/22
26 = 23/26
30 = 27/30

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.