Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
anna & tom Kalhoty pro holky, Paris marine
Momentálně vyprodáno

anna & tom Kalhoty pro holky, Paris marine

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

382 Kč
366 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A0915710000002

anna & tom Kalhoty pro holky, Paris marine
anna & tom - Značka pro malÚ roštáky a drzÚ princezny.

Móda pro děti, kterÚ jsou rády v pohybu. řáděnÝ a hranÝ si je plně povoleno. OblečenÝ je odolnÚ, módnÝ a bez nepraktickřch doplnků. ModernÝ design, pohodlnř střih a materiály, kterÚ vypadajÝ dobře i po častÚm pranÝ. Skutečně oblÝbenÚ kousky v šatnÝku.Vřrobky podporujÝ děti v jejich vzrůstajÝcÝ samostatnosti, nebot se dá snadno oblÚkat a vysvlÚkat. Značka anna & tom použÝvá veselÚ, pestrÚ barvy a design vhodnř pro děti, protože i děti majÝ radost z módy. Kromě praktickřch detailů a důrazu na módu stojÝ v popředÝ předevšÝm kvalita vřrobků. PoužÝvá se vřhradně kvalita Oekotex. Tvarově stabilnÝ materiály přečkajÝ častÚ pranÝ a to vše za přÝznivÚ ceny. Značková móda nemusÝ břt drahá. Přesvědčte se sami v našem webovÚm obchodě!

PěknÚ kalhoty pro holky z měkkÚ a pohodlnÚ bavlny s nastavitelnřm pasem. Měkká a lehce elastická látka je velmi komfortnÝ.


Popis vřrobku:

• komfortnÝ pás
• bavlněná kvalita
• Materiál: 95% bavlna, 5% elastan
• Neobsahuje škodlivÚ látky dle Eko-Tex Standard 100 zkoušky č. 11.HBD.94441 FIH
• PÚče: pratelnÚ na 40ø C, vhodnÚ k sušenÝ
• DÚlka: 68 cm pro velikost 116

Příslušenství

Cena
180 Kč

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.