Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
anna & tom Mini bermudy pro chlapce, Kleine Helden marine
Momentálně vyprodáno

anna & tom Mini bermudy pro chlapce, Kleine Helden marine

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

279 Kč
180 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 99 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A0913250000005

anna & tom Mini bermudy pro chlapce, Kleine Helden marine
anna & tom - Značka pro malÚ roštáky a drzÚ princezny.

Móda pro děti, kterÚ jsou rády v pohybu. řáděnÝ a hranÝ si je plně povoleno. OblečenÝ je odolnÚ, módnÝ a bez nepraktickřch doplnků. ModernÝ design, pohodlnř střih a materiály, kterÚ vypadajÝ dobře i po častÚm pranÝ. Skutečně oblÝbenÚ kousky v šatnÝku.Vřrobky podporujÝ děti v jejich vzrůstajÝcÝ samostatnosti, nebot se dá snadno oblÚkat a vysvlÚkat. Značka anna & tom použÝvá veselÚ, pestrÚ barvy a design vhodnř pro děti, protože i děti majÝ radost z módy. Kromě praktickřch detailů a důrazu na módu stojÝ v popředÝ předevšÝm kvalita vřrobků. PoužÝvá se vřhradně kvalita Oekotex. Tvarově stabilnÝ materiály přečkajÝ častÚ pranÝ a to vše za přÝznivÚ ceny. Značková móda nemusÝ břt drahá. Přesvědčte se sami v našem webovÚm obchodě!


PohodlnÚ bermudy z měkkÚ bavlny s potiskem na noze a kapsou vzadu. Bermudy jsou přÝjemnÚ pro jemnou dětskou pokožku. Super tvar pro komfortnÝ nošenÝ z materiálu Jersey. Super bermudy pro Vašeho kluka

Popis vřrobku:

• měkkř elastickř pás
• 7/8 dÚlka
• stabilnÝ bavlna
• Materiál: 90% bavlna, 10% elastan
• Neobsahuje škodlivÚ látky dle Eko-Tex Standard 100 zkoušky č. 23385 OeTI
• PÚče: pratelnÚ na 40ø C
• DÚlka: 28,5 cm s pasem pro velikost 80

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.