Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Aquabeads® Perličková tužka 79388

Aquabeads® Perličková tužka 79388

 • Skladem
 • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
 • Poštovné zdarma od 850 Kč

109 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A172669

Aquabeads® Perličková tužka 79388
Pomocí perličkové tužky se naberou perličky a sázejí se na tvořící destičku Aquabeads. Perličková tužka hravě trénuje koordinaci ruky a oka a jemnou motoriku. Také cit se zlepšuje sbíráním perliček.

Aquabeads jsou pestré třpytivé perličky, které se spojí pouhým postříkáním vodou. Díky Aquabeads mohou děti od 4 let "malovat" fantastické obrázky bez papíru a tužky. Aquabeads jsou nezávadné a bezpečné, bez nutnosti lepidla.

Podrobnosti:
 • Űíslo výrobku výrobce: 79388
 • Od 4 let

  Upozornění
  Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!
 • Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Aquabeads® Perličková tužka 79388
  109 Kč