Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Aquabeads® Sada mořského světa 79338
Momentálně vyprodáno

Aquabeads® Sada mořského světa 79338

 • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
 • Poštovné zdarma od 850 Kč
205 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A172667

Aquabeads® Sada mořského světa 79338
Kdo miluje pestrý podvodní svět, užije si i mořský svět od Aquabeads. At už delfín, mořský koník nebo jiní obyvatelé podvodního světa... Pomocí 600 perliček v devíti barvách se dá rychle vytvořit 13 motivů podvodního světa. Sada mořského světa od Aquabeads je ideálním rozšířením tvých tvořících sad. Upozornění: Tvořící destička, tužka na perličky a stříkačka jsou k dostání zvlášt.

Aquabeads jsou pestré třpytivé perličky, které se spojí pouhým postříkáním vodou. Díky Aquabeads mohou děti od 4 let "malovat" fantastické obrázky bez papíru a tužky. Aquabeads jsou nezávadné a bezpečné, bez nutnosti lepidla.

Podrobnosti:
 • Űíslo výrobku výrobce: 79338
 • Od 4 let

  Upozornění
  Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!
 • Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.