Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Aquabeads® Sada s mlsáním 79348

Aquabeads® Sada s mlsáním 79348

 • Skladem
 • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
 • Poštovné zdarma od 850 Kč
 • Ještě 10 kusy k dispozici!

205 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A172668

Aquabeads® Sada s mlsáním 79348
#Které dítě odjakživa nechtělo vlastní stánek s bonbony a nikdy nemá dost sladkostí? Ted si může vytvořit oblíbené sladkosti pomocí pestrých Aquabeads. 600 perliček v desíti barvách a 17 motivů je tu na výběr pro vytvoření zmrzlinového poháru, muffinů a dortových kousků. Sada s mlsáním od Aquabeads je ideálním rozšířením všech sad na tvoření. Ale vždy myslet na toto: I když vypadají výtvory k nakousnutí, na jídlo nejsou. Perličky z této sady nejsou vhodné na jídlo. Upozornění: Tvořící destička, tužka na perličky a stříkačka jsou k dostání zvlášt.

Aquabeads jsou pestré třpytivé perličky, které se spojí pouhým postříkáním vodou. Díky Aquabeads mohou děti od 4 let "malovat" fantastické obrázky bez papíru a tužky. Aquabeads jsou nezávadné a bezpečné, bez nutnosti lepidla.

Podrobnosti:
 • Űíslo výrobku výrobce: 79348
 • Od 4 let

  Upozornění
  Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!
 • Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Aquabeads® Sada s mlsáním 79348
  205 Kč