Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Aquabeads® Sada s třpytkami
Momentálně vyprodáno

Aquabeads® Sada s třpytkami

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
MOC¹ 205 Kč
191 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A172679

Aquabeads® Sada s třpytkami
Holčičky milují všechno, co se třpytí a září. 600 třpytivých perliček v osmi barvách, abys vytvořila nové kreace se sadou Aquabeads.

Třpytivé perličky zkrášlí obrázky. Čtyři předlohy jsou inspirací pro 12 třpytivých obrázků a motivují k další kreativitě. Sada Aquabeads je ideálním rozšířením všech jiných sad. Upozornění: Tvořící destička, tužka na perličky a stříkačka jsou k dostání zvlášť.

Podrobnosti:
  • Od 4 let
Upozornění
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.