Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Aquabeads® Sylvanian Families® sada

Aquabeads® Sylvanian Families® sada

 • Skladem
 • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
 • Poštovné zdarma od 850 Kč
 • Ještě 6 kusy k dispozici!

218 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A172676

Aquabeads® Sylvanian Families® sada
Vítejte v kouzelném světě Sylvanian Families. Předlohy na 12 motivů a 600 perliček v 10 barvách oživí miláčky ze Sylvanian Families. Kreativní zábava je garantována se sadou Sylvanian Families. Sada Aquabeads Sylvanian Families je ideálním rozšířením jiných tvořících sad. Upozornění: Tvořící destička, tužka na perličky a stříkačka jsou k dostání zvlášt.

Aquabeads jsou pestré třpytivé perličky, které se spojí pouhým postříkáním vodou. Díky Aquabeads mohou děti od 4 let "malovat" fantastické obrázky bez papíru a tužky. Aquabeads jsou nezávadné a bezpečné, bez nutnosti lepidla.

Podrobnosti:
 • Űíslo výrobku výrobce: 79418
 • Od 4 let

  Upozornění
  Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!
 • Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Aquabeads® Sylvanian Families® sada
  218 Kč