Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Aquabeads® Začátečnická sada 79308

Aquabeads® Začátečnická sada 79308

 • Skladem
 • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
 • Poštovné zdarma od 850 Kč
 • Ještě 5 kusy k dispozici!

MOC¹ 546 Kč
531 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A172662

Aquabeads® Začátečnická sada 79308
Začátečnická sada od Aquabeads je skvělřm začátkem do světa "malovánÝ" perličkami. Sada garantuje okamžitou zábavu a zážitek z úspěchu. 800 perliček ve 12 barvách a 4 předlohy na 15 motivů pro kreativitu bez hranic. Po skončenÝ tvořenÝ se dá přÝslušenstvÝ jako střÝkačka nebo perličková tužka a zbylÚ perly uložit zpět do praktickÚ škatulky.

Aquabeads jsou pestrÚ třpytivÚ perličky, kterÚ se spojÝ pouhřm postřÝkánÝm vodou. DÝky Aquabeads mohou děti od 4 let "malovat" fantastickÚ obrázky bez papÝru a tužky. Aquabeads jsou nezávadnÚ a bezpečnÚ, bez nutnosti lepidla.

Podrobnosti:
 • ŰÝslo vřrobku vřrobce: 79308
 • Od 4 let

  UpozorněnÝ
  NevhodnÚ pro děti do třÝ let. Obsahuje malÚ části, kterÚ by mohly břt spolknuty. NebezpečÝ udušenÝ!
 • Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Aquabeads® Začátečnická sada 79308
  MOC¹ 546 Kč
  531 Kč