Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
AQUAPLAY Obrovskř most 628

AQUAPLAY Obrovskř most 628

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma!

1.590 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A052561

AQUAPLAY Obrovskř most 628
Obrovskř most
ČÝslo vřrobku: 628

Tato vodnÝ sada s lodkou, přÝstavem je jednou z největsÝch sad, kterÚ dÝtě na hranÝ potřebuje! Lodka, která je naložená může v klidu plout po vodě pod obrovskřm mostem, ten se dá zvednout. AutÝčko už čeká na projÝždku. NákladnÝ lodka připlouvá a naložÝ autÝčko. Legrace začÝná.
Změn směr toku vody a uvidÝš, jak krásně lodka na druhou stranu poplave. RozvÝjÝ dětskÚ myšlenÝ. Tato sada se může kombinovat s dalšÝmi sadami.

Rozměry sady: 120x130cm
Sada obsahuje 133 dÝlků

POZOR! NevhodnÚ pro děti mladšÝch 3 let. NebezpečÝ zadušenÝ!

Příslušenství

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

AQUAPLAY Obrovskř most 628
1.590 Kč