Auto na hraní Smoby

Auto na hraní Smoby

 • Skladem
 • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
 • Poštovné zdarma!

5.124 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A176715

Auto na hraní Smoby
Nové napínavé dobrodružství pro malé objevitele Auto značky Smoby nabízí řadu příležitostí ke hraní: tak jako v opravdovém autě, i zde mohou sedět dva spolujezdci vedle sebe Na volantu je elektronický klakson, otočný klíč od zapalování poskytuje reálný pocit z jízdy. Nastupovat lze dveřmi pro řidiče či spolucestujícího, oboje lze zabouchnout. Po odvážní jízdě mohou oba cestovatelé opustit vůz po stabilní klouzačce o délce 1,50 m. Součástí je ergonomicky tvarovaný žebřík s protiskluzovými nášlapy. Pod kapotou čeká velké překvapení. Zde je ukryto pískoviště skýtající spoustu zábavy. Pískoviště lze vyjmout a snadno vyčistit. Auto na hraní od Smoby je vyrobeno z kvalitního plastu odolávajícího UV záření a díky tomu zůstane stálobarevné a pevné. Vyrobeno ve Francii

Podrobnosti:
 • Rozměry výrobku: 233 x 68 x 91 cm
 • Věk: od 2 let.

 • Jen pro domácí použití

  Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Auto na hraní Smoby
  5.124 Kč