Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
AVENT/PHILIPS Niplette, pomoc při kojení  - 2 kusy

AVENT/PHILIPS Niplette, pomoc při kojení - 2 kusy

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!

1.278 Kč
1.135 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 143 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A009781

AVENT/PHILIPS Niplette, pomoc při kojení - 2 kusy
NIPLETTE

Značková kvalita od AVENT

Rychlá, permanentní pomoc při plochých nebo vpáčených bradavkách

Pokud chcete kojit, mohou být ploché nebo vpáčené bradavky velký problém. Jedinečná a revoluční Niplette, navržena od jednoho předního plastického chirurga ve Velké Británii, Vám nabízí bezbolestné a stálé řešení.

Díky jemnému sacímu účínku Niplette je bradavka vtažena do malého kloboučku. Již po několika týdnech soustavného nošení je tvar bradavky na stálo spraven.

V ideálním případě by měla být Niplette nošena již před těhotenstvím. Pokud nejsou Vaše prsa příliš citlivá, můžete nosit Niplette také v prvních šesti měsících těhotenství, abyste tak dosáhli stálé korekce.

Alternativně můžete Niplette nasadit v prvních dnech po narození dítěte vždy pár minut před kojením. Vaše bradavka bude vytažena, připravena na kojení a tak přiložíte miminko snáze na prs.

Jakmile začala fungovat Vaše produkce mléka, Niplette už nefunguje. Toho času si už miminko zvyklo na to, že je přiloženo k prsu a samo sáním vytáhne Vaši bradavku.

Stálá korektura může být dosažena zase po kojení.

AVENT Niplette úspěšně používalo přes 150000 žen.


Dodávano v balení po 2 (2 Niplette/2 Ultra pohodlné kojící pomůcky)

Űíslo výrobku: 0200090024

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

AVENT/PHILIPS Niplette, pomoc při kojení - 2 kusy
1.278 Kč
1.135 Kč