Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
BABY JOGER AdaptÚr Select Römer

BABY JOGER AdaptÚr Select Römer

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 5 kusy k dispozici!

MOC¹ 1.226 Kč
850 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 376 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A140168

BABY JOGER AdaptÚr Select Römer
AdaptÚr je určen na autosedačky Römer/Chicco, ale dá se použÝvat bez problÚmu i pro mnoho jinřch vřrobců s jejich přÝslušenstvÝm. Autosedačka Maxi Cosi se dá na rámu upevnit snadno a velmi rychle pomocÝ zakliknutÝ.

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

BABY JOGER AdaptÚr Select Römer
MOC¹ 1.226 Kč
850 Kč