Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
BABYBJÍRN HoupacÝ lehátko Balance Soft Mesh modrÚ

BABYBJÍRN HoupacÝ lehátko Balance Soft Mesh modrÚ

 • Skladem
 • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
 • Poštovné zdarma!

MOC¹ 4.361 Kč
3.270 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 1.091 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A168068

BABYBJÍRN HoupacÝ lehátko Balance Soft Mesh modrÚ
Měkkř design pro velmi přÝjemnř pocit
HoupacÝ lehátko BABYBJÍRN Balance Soft je klasickÚ houpacÝ lehátko velmi měkkÚho designu. Vřborně měkkÚ polstrovánÝ je přÝjemnÚ na dotek. CelÚ lehátko se vyznačuje kulatřmi tvary a designem, kterř podržÝ a postará se o to, že se Vaše dÝtě cÝtÝ skvěle.

HoupacÝ lehátko trÚnuje motoriku a smysl pro rovnováhu
Děti milujÝ toto jemnÚ houpánÝ. Vaše dÝtě se rychle naučÝ, jak přivÚzt lehátko vlastnÝm pohybem k houpánÝ. To trÚnuje smysl pro rovnováhu a motoriku zcela přirozenřm způsobem. Naše houpacÝ lehátko nefunguje na baterie, nřbrž je poháněno hravostÝ.

SprávnÚ drženÝ hlavy a zad
Když se rozhodnete pro houpacÝ lehátko od BABYBJÍRN, máte jistotu, že záda a hlava dÝtěte jsou dostatečně podrženy. HoupacÝ lehátko má látkovÚ sedátko šitÚ na mÝru, kterÚ se přimkne k tělu dÝtěte a rovnoměrně rozdělÝ hmotnost dÝtěte. To je velmi důležitÚ pro malá miminka, jejichž svalstvo ještě nenÝ plně vyvinuto.

VhodnÚ pro odpočinek a spánek
Vaše dÝtě se může hrou rychle unavit. HoupacÝ lehátko má různÚ pozice a dá se snadno přivÚzt z napřÝmenÚ polohy do polohy na spánek HoupacÝ lehátko se dá navÝc složit na plocho, což je skvělÚ pro skladovánÝ a převoz.

HoupacÝ lehátko a židle v jednom
BABYBJÍRN Balance Soft se dá využÝt i jako houpacÝ lehátko i jako pohodlná židle. Od narozenÝ (minimálně 3,5 kg) do doby, kdy se dÝtě naučÝ samostatně sedět, se dá využÝvat houpacÝ lehátko. Když umÝ Vaše dÝtě samostatně chodit a sedět, můžete potah otočit, abyste vytvořili pohodlnou židli (do 13 kg nebo přibližně 2 let).

UspÝ dÝtě ukolÚbánÝm
HoupacÝ lehátko skřtá přirozenÚ houpánÝ, kterÚ má uklidnujÝcÝ účinek. V prvnÝch měsÝcÝch můžete dÝtě ukolÚbat rukou nebo nohou, aby Vám usnulo. A kdo vÝ - třeba se přitom dÝtě poprvÚ usměje.

Specifikace:
 • Věk: Pro novorozence a děti do 2 let (3,5 - 13 kg)
 • Materiál Mesh: Vlákno 100% polyester; vatovánÝ 100% polyester
 • Rozměry: Vřška/dÚlka/šÝřka v nejvyššÝ poloze: 39 x 79 x 56 cm
 • Rozměry: Vřška/dÚlka/šÝřka v poloze pro převoz: 39 x 89 x 11 cm
 • Hmotnost vřrobku: 2,1 kg
 • Pokyny pro pÚči: PoužÝvejte nejlÚpe šetrnÚ pracÝ prostředky bez bělÝcÝch prostředků. Nesušit v sušičce. Potah se dá snadno stáhnout. Je třeba uvolnit oba elastickÚ pásky zespodu pod sedačkou a potah z konstrukce stáhnout.

  Polohy:
  BABYBJÍRN HoupacÝ lehátko Balance Soft má čtyři polohy: NejnižšÝ poloha, C, je doporučena pro novorozence, kteřÝ v lehátku ležÝ. Polohy A a B se dajÝ použÝt, když v nich dÝtě bez problÚmu udržÝ záda a hlavu vzpřÝma. NenÝ to nebezpečnÚ, když překročÝte hmotnost pro jednotlivÚ polohy, ale houpánÝ pak nefunguje optimálně.

  Když má břt vřrobek použit jako houpacÝ lehátko, smÝ mÝt dÝtě max 9 kg. Doporučujeme proto následujÝcÝ nejvyššÝ hmotnosti pro jednotlivÚ polohy:
  A. NejvyššÝ poloha "hranÝ" do 9 kg.
  B. StřednÝ poloha "odpočinek" do 9 kg.
  C. NejnižšÝ poloha " spanÝ" do 7 kg.
  D. Poloha pro převoz - když vřrobek nepoužÝváte.

  Když se vřrobek použÝvá jako židle, doporučujeme následujÝcÝ nejvyššÝ hmotnost v jednotlivřch polohách:
  A. NejvyššÝ poloha "hranÝ" do 13 kg.
  B. StřednÝ poloha "odpočinek" do 10 kg.
  C. NejnižšÝ poloha "spanÝ" do 7 kg.
  D. Poloha pro převoz - když vřrobek nepoužÝváte.
 • Příslušenství

  Cena
  808 Kč
  Cena
  750 Kč

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  BABYBJÍRN HoupacÝ lehátko Balance Soft Mesh modrÚ
  MOC¹ 4.361 Kč
  3.270 Kč