Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
BABYBJÍRN NosÝtko One Air Mesh Big blue Whale, modrÚ

BABYBJÍRN NosÝtko One Air Mesh Big blue Whale, modrÚ

 • Skladem
 • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
 • Poštovné zdarma!

MOC¹ 4.770 Kč
4.400 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 370 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A168088

BABYBJÍRN NosÝtko One Air Mesh Big blue Whale, modrÚ
NosÝtko Air One je vybaven robustnÝm břišnÝm pásem a polstrovanřmi vytvarovanřmi ramennÝmi popruhy, aby bylo možnÚ pohodlnÚ nošenÝ rostoucÝho dÝtěte do věku 3 let. S břišnÝm pásem můžete přemÝstit váhu dÝtěte na boky a tak odlehčit ramena a záda. Můžete si vybrat mezi čtyřmi ergonomickřmi styly nošenÝ a vaše dÝtě sedÝ v nosÝtku v normálnÝ nebo širokÚ poloze nohou.

Velmi kvalitnÝ nosÝtko je z měkkÚho, vzdušnÚho sÝtovÚho vlákna, dÝky kterÚmu Vaše dÝtě a Vy pocÝtÝte blÝzkost a současně zůstane přÝjemně chladnÚ.

Měkká a prodyšná sÝtová látka.
Měkká sÝtová látka má mnohÚ přednosti. Je prodyšná, rychle schne, je barevně stálá a přitom dostatečně pevná, aby dávala dobrou oporu bokům, zádům, třlu a hlavičce miminka.

Ergonomická, široká poloha nožek
SedacÝ plocha nosÝtka je 32 cm široká, a umožnuje vašemu dÝtěti dostatečně širokou polohu nožek, když je v poloze s obličejem k Vám.

VypolstrovanÚ ramennÝ popruhy
NosÝtko má extra měkkÚ polstrovanÚ ramennÝ popruhy, kterÚ dělajÝ nošenÝ mnohem pohodlnějšÝm.

NabÝzÝ 4 pozice nošenÝ, na břiše a na zádech.
 • OptimálnÝ vysoká poloha pro novorozence Pro novorozence je vysoká pozice speciálnÝ potřebou. DÝtě je nošeno vysoko na hrudi, srdce k srdci. Můžete tak s dÝtětem udržovat očnÝ kontakt a ono cÝti Vaši blÝzkost. Ve stejnÚm čase můžete i pozorovat dřchánÝ dÝtěte.
 • O něco nižšÝ poloha pro většÝ miminka. Když Vaše dÝtě povyroste, asi od 4. měsÝce, je čas na nižšÝ pozici nošenÝ. Pro většÝ pohodlÝ, můžete při nošenÝ dÝtě tvářÝ k Vám nastavit šÝři nožiček do dvou různřch šÝřek,
 • Možnost nošenÝ tvářÝ vepředu. Od pěti měsÝců můžete sklopit opěrku hlavy a nosit svÚ dÝtě tvářÝ dopředu, nebo střÝdat nošenÝ mezi pozicemi tvářÝ k Vám a tváři dopředu. V tomto věku jsou krčnÝ svaly, kyčle a páteře dÝtěte dostatečně vyvinutÚ. Objevovat vzrušujÝcÝ svět, zatÝmco je dÝtě bezpečně na rodičovskÚ hrudi, je skutečnřm zážitkem pro většinu dětÝ.
 • BezpečnÚ a pohodlnÚ nošenÝ na zádech od jednoho roku dÝtěte. Když dÝtě sedÝ v nosÝtku tvářÝ směrem k Vám, je možnÚ otočit nosÝtko z břicha na záda. RamennÝ popruh ležÝ celř čas jako uzavřená smyčka a zajistÝ, že dÝtě během otočenÝ bude jistě sedět. Jednoduše a bezpečně bez cizÝ pomoci. Max. 15 kg/100 cm.

  IdeálnÝ pro novorozence - integrovaná vložka pro kojence.
  NosÝtko One Air je anatomicky vyrobenÚ, aby se přizpůsobilo měnÝcÝm se potřebám Vašeho rostoucÝho dÝtěte. Současně je ideálnÝ pro novorozence. To znamená, že nepotřebujete žádnou extra kojeneckou vložku, když nosÝte novorozence.
 • VzpřÝmená poloha: ProstřednictvÝm vzpřÝmenÚ polohy na nošenÝ zůstávajÝ volnÚ dřchacÝ cesty Vašeho miminka a můžete cÝtit dech Vašeho dÝtěte.
 • VolnÚ ruce a nohy: Nohy a ruce se mohou volně pohybovat v nosÝtku, což podporuje vřvoj svaloviny, motorickÚ schopnosti a rovnováhu dÝtěte.

  Možnost nošenÝ tvářÝ dopředu.
  Doporučujeme nosit dÝtě do věku nejmÚně pěti měsÝců s tvářÝ k Vám. Teprve potom jsou krk, zada a kyčle dÝtěte dostatečně stabilnÝ, takže jej můžete nosit i tvářÝ k Vám. Objevovat vzrušujÝcÝ svět, zatÝmco je dÝtě bezpečně na rodičovskÚ hrudi, je skutečnřm zážitkem pro většinu děti, kterÚ tak zažÝvajÝ současně dva světy.

  NosÝtko, kterÚ je vždy k dispozici
  PraktickÚ nosÝtko, kterÚ lze srolovat a umÝstit do přebalovacÝ tašky, nebo uložit do kočárku, když se nepoužÝvá.

  Rozměry a hmotnost:
 • Od narozenÝ do třÝ let
 • Min. 3,5 kg/53 cm
  Max. 15 kg/100 cm.

  UpozorněnÝ!
  minimálnÝ věk na nošenÝ tvářÝ dopředu: od 5 měsÝců
  MaximálnÝ váha pro nošenÝ tvářÝ dopředu: 12 kg
  Pro děti mezi 3,5 a 4,5 kg je nutnÚ použitÝ poutek na nožičky.

  Materiál:
  VešekerÚ materiály jsou přátelskÚ k jemnÚ dětskÚ pokožce a bezpečnÚ, když je dÝtě olizuje. Jsou bez nebezpečnřch látek. To je pro nás důležitÚ!

  MESH/sÝtovina:
 • HlavnÝ Materiál: 100% polyester
  PodšÝvka břišnÝho pásu 100% polyester
 • Zipová ochrana přihrádky: 100% bavlna

  Pokyny pro pÚči:
 • Prát v pračce na 40 ° C
 • Prát separátně
  PoužÝvejte nejlÚpe šetrnÚ pracÝ prostředky bez bělÝcÝch prostředků.
 • Nesušte v sušičce!
  SÝtovina se nesmÝ žehlit. SÝtovina schne dÝky lehkÚ a vzdušnÚ tkanině velmi rychle.


  Takto se použÝvá nosÝtko One Air
  S nosÝtkem One Air umÝstěte dÝtě jednoduše a bezpečně na záda. NosÝtko je koncipováno tak, že jej oblÚknete a nastavÝte jednoduše a bez cizÝ pomoci.

  NošenÝ nosÝtka One na zádech ve třech jednoduchřch krocÝch:
  1. Položte dÝtě tvářÝ k Vám do nosÝtka a uvolněte ramennÝ popruhy. Pravou paži nadvihněte popod ramennÝ popruh.
  2. Levou paži je nutno vÚst pod spodnÝ částÝ ramennÝho popruhu. NynÝ je ramennÝ popruh kolem vašeho těla jako uzavřená smyčka, takže vaše dÝtě je v bezpečÝ.
  3. Držte dÝtě pevně zespodu a opatrně jej otočte kolem pod Vaši zvednutou pravou paži na záda. Oba ramennÝ popruhy nastavte do svÚ původnÝ polohy a zatáhněte bedernÝ pás i ramennÝ popruhy. ErgonomickÚ, bezpečnÚ a pohodlnÚ
 • Rádi odpovíme na Vaše otázky

  Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  BABYBJÍRN NosÝtko One Air Mesh Big blue Whale, modrÚ
  MOC¹ 4.770 Kč
  4.400 Kč