Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
BABYBJÍRN NosÝtko One Outdoors Mesh tyrkysovÚ

BABYBJÍRN NosÝtko One Outdoors Mesh tyrkysovÚ

 • Skladem
 • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
 • Poštovné zdarma!
 • Ještě 10 kusy k dispozici!

MOC¹ 5.452 Kč
5.390 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A168244

BABYBJÍRN NosÝtko One Outdoors Mesh tyrkysovÚ
ErgonomickÚ nosÝtko - ideálnÝ na turistiku s dÝtětem.

NosÝtko One Outdoors je novodobÚ nosÝtko, vhodnÚ pro dovolenou s dětmi nebo rodinnř vřlet do přÝrody. Je vyrobeno z vodoodpudivÚho a prodyšnÚho materiálu a má kapsy a poutka pro snadnÚ dosaženÝ mobilnÝho telefonu, láheve s vodou nebo oblÝbenÚ hračky. S mnoha možnostmi, bedernÝm pásem a ramennÝm popruhem, nabÝzÝ pohodlnÚ nošenÝ a je proto pohodlnou alternativou k tradičnÝmu turistikÚmu vybavenÝ.

Data o produktu:
IdeálnÝ od narozenÝ do zhruba 3 let
 • Min. 3,5 kg/53 cm.
  Max. 15 kg/100 cm.
  MaximálnÝ váha pro nošenÝ tvářÝ dopředu: 5 měsÝců
 • Doporučená minimálnÝ věkovou hranice pro nošenÝ na zádech: 12 MěsÝců
  Pro děti mezi 3,5 a 4,5 kg je nutnÚ použitÝ poutek na nožičky.

  Vysoce kvalitnÝ funkčnÝ materiál - ideálnÝ pro dovolenou v přÝrodě.
  Turistika s dětmi vyžaduje materiály odolnÝ proti pověternostnřm podmÝnkám. VnějšÝ materiál mosÝtka je voděodolnř, odpuzujÝci nečistoty a prodyšnř. Látku lze snadno omřt a celÚ nosÝtko schne po dešti nebo pranÝ velmi rychle. RůznÚ sÝtoviny zajištujÝ optimálnÝ prodyšnost, pružnost a pevnost. Vnitřek je vyroben z měkkÚ, zejmÚna pro pokožku přÝjemnÚ sÝtoviny. Tenká sÝtka mezi nosÝtkem a dÝtětem zajištuje zvřšenou cirkulaci vzduchu. U bedernÝho pásu a ramennÝch popruhů, byla použita 3D sÝtka, která společně s pěnovou látkou odolnou vůči vlhkosti, zajištuje pohodlnÚ nošenÝ.

  Kapsa na opasku a smyčky na ramennÝch popruzÝch
  NosÝtko One Outdoors má na bedernÝm pasu odnÝmatelnou kapsu pro mobil, klÝče, dudlÝk, nebo jinÚ maličkosti. U poutek ramennÝch popruhů mohou břt připevněny např. láhev vody nebo jinÚ potřebnÚ věci, jako jsou přikrřvky a plyšáky.

  Praktická odkládacÝ taška
  Na turistiku s dětmi nebo na rodinnř vřlet je toho třeba vzÝt mnoho. Proto, když si koupÝte toto nosÝtko dostanete při jeho koupi praktickou tašku, kde si můžete nosÝtko odkládat a přepravovat ho.

  Snadno se nosÝ na zádech jako vřhodná alternativa k tradičnÝmu turistickÚmu vybavenÝ
  NosÝtko One Outdoors je poholdlnÝ turistická vřbava pro rodinnÚ vřlety. Chce-li vaše dÝtě nosit na zádech, jde to úplně jednoduše. S nosÝtkem One Outdoors umÝstěte dÝtě, kterÚ je otočeno tvářÝ k Vám, jednoduše a bezpečně na záda.

  Űtyři ergonomickÚ polohy nošenÝ na břiše a na zádech
  NosÝtko je velkou úlevou při rodinnřch vřletech s dětmi. Můžete nosit svÚ dÝtě na čtyři ergonomickÚ způsoby: otočeno směrem k vám ve dvou různřch vřškách, vepředu a na zádech.

  NošenÝ směrem dopředu
  Teprve po 5 měsÝcÝch jsou krk, zada a kyčle dÝtěte dostatečně stabilnÝ, takže jej můžete nosit i tvářÝ k Vám. Jednoduše sklopte opěrku hlavy. Pokud je vaše dÝtě unavenÚ, vytáhněte opěrku hlavy nahoru a znovu otočte svÚ dÝtě tvářÝ k Vám.

  PohodlnÚ nošenÝ dÝky bedernÚmu pásu a ramennÝm popruhům
  NošenÝ dÝtěte by mělo břt pohodlná, at už vpředu, nebo na zádech. S nosÝtkem One Outdoors se jako rodiče malÚho dÝtěte nemusÝte zřÝci turistiky, nebo rodinnÚho vřletu. je vybaveno robustnÝm břišnÝm pásem a polstrovanřmi vytvarovanřmi ramennÝmi popruhy, aby bylo možnÚ pohodlnÚ nošenÝ rostoucÝho dÝtěte do věku 3 let. BřišnÝ pásu je na zadnÝ straně uzavřen hákem a může se nastavovat stejnÚ jako ramennÝ popruhy.

  NosÝtko šetrnÚ ke kyčlÝm, ergonomická, široká poloha nožek
  SedacÝ plocha nosÝtka je 32 cm široká, a umožnuje vašemu dÝtěti dostatečně širokou polohu nožek, když je v poloze s obličejem k Vám. NosÝtko One Outdoors bylo MezinárodnÝm institutem Hip Dysplasia Institute testováno a uznáno jako nosÝtko "přátelskÚ ke kyčlÝm" To znamená, že vřvoj kyčelnÝch kloubů vašeho dÝtěte je nošenÝm v nosÝtku One Outdoors správně podporován. To je velmi důležitÚ zejmÚna v prvnÝch měsÝcÝch života.

  Pro děti ve věku 0-3 let s integrovanou kojeneckou vložkou
  NosÝtko One Outdoors může břt dlouho použÝvano, je vhodnÚ pro děti od 0-3 let (15 kg). DÝtě je nošeno vysoko na hrudi, srdce k srdci. IdeálnÝ pro ty, kteřÝ si chtějÝ užÝt procházky s dětmi nebo rodinnř vřlet do přÝrody.

  StabilnÝ, nastavitelná opěrka hlavy
  Dobrá opěrka hlavy je zvláště důležitá během prvnÝch pěti měsÝců života, dokud dÝtě může držet hlavu samo. NosÝtko má stabilnÝ, nastavitelná opěrka hlavy a krku. Opěrku hlavy lze nastavit plynule a individuálně.

  Materiál
  Všech y látky v tomto produktu jsou testovány a certifikovány na Íko-Tex Standard 100, třÝda 1 pro vřrobky pro malÚ děti. To znamená, že nosÝtko One Outdoors neobsahuje škodlivÚ a alergennÝ látky

  Pokyny pro pÚči:
  CelÚ nosÝtko lze prát v pračce na 40 °C. Schne velmi rychle.
 • Rádi odpovíme na Vaše otázky

  Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  BABYBJÍRN NosÝtko One Outdoors Mesh tyrkysovÚ
  MOC¹ 5.452 Kč
  5.390 Kč