Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
BABYBJÖRN Houpací lehátko Balance Soft Mesh modré

BABYBJÖRN Houpací lehátko Balance Soft Mesh modré

 • Skladem
 • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
 • Poštovné zdarma!

MOC¹ 4.361 Kč
3.490 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 871 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A168068

BABYBJÖRN Houpací lehátko Balance Soft Mesh modré
Měkký design pro velmi příjemný pocit
Houpací lehátko BABYBJÖRN Balance Soft je klasické houpací lehátko velmi měkkého designu. Výborně měkké polstrování je příjemné na dotek. Celé lehátko se vyznačuje kulatými tvary a designem, který podrží a postará se o to, že se Vaše dítě cítí skvěle.

Houpací lehátko trénuje motoriku a smysl pro rovnováhu
Děti milují toto jemné houpání. Vaše dítě se rychle naučí, jak přivézt lehátko vlastním pohybem k houpání. To trénuje smysl pro rovnováhu a motoriku zcela přirozeným způsobem. Naše houpací lehátko nefunguje na baterie, nýbrž je poháněno hravostí.

Správné držení hlavy a zad
Když se rozhodnete pro houpací lehátko od BABYBJÖRN, máte jistotu, že záda a hlava dítěte jsou dostatečně podrženy. Houpací lehátko má látkové sedátko šité na míru, které se přimkne k tělu dítěte a rovnoměrně rozdělí hmotnost dítěte. To je velmi důležité pro malá miminka, jejichž svalstvo ještě není plně vyvinuto.

Vhodné pro odpočinek a spánek
Vaše dítě se může hrou rychle unavit. Houpací lehátko má různé pozice a dá se snadno přivézt z napřímené polohy do polohy na spánek Houpací lehátko se dá navíc složit na plocho, což je skvělé pro skladování a převoz.

Houpací lehátko a židle v jednom
BABYBJÖRN Balance Soft se dá využít i jako houpací lehátko i jako pohodlná židle. Od narození (minimálně 3,5 kg) do doby, kdy se dítě naučí samostatně sedět, se dá využívat houpací lehátko. Když umí Vaše dítě samostatně chodit a sedět, můžete potah otočit, abyste vytvořili pohodlnou židli (do 13 kg nebo přibližně 2 let).

Uspí dítě ukolébáním
Houpací lehátko skýtá přirozené houpání, které má uklidňující účinek. V prvních měsících můžete dítě ukolébat rukou nebo nohou, aby Vám usnulo. A kdo ví - třeba se přitom dítě poprvé usměje.

Specifikace:
 • Věk: Pro novorozence a děti do 2 let (3,5 - 13 kg)
 • Materiál Mesh: Vlákno 100% polyester; vatování 100% polyester
 • Rozměry: Výška/délka/šířka v nejvyšší poloze: 39 x 79 x 56 cm
 • Rozměry: Výška/délka/šířka v poloze pro převoz: 39 x 89 x 11 cm
 • Hmotnost výrobku: 2,1 kg
 • Pokyny pro péči: Používejte nejlépe šetrné prací prostředky bez bělících prostředků. Nesušit v sušičce. Potah se dá snadno stáhnout. Je třeba uvolnit oba elastické pásky zespodu pod sedačkou a potah z konstrukce stáhnout.

  Polohy:
  BABYBJÖRN Houpací lehátko Balance Soft má čtyři polohy: Nejnižší poloha, C, je doporučena pro novorozence, kteří v lehátku leží. Polohy A a B se dají použít, když v nich dítě bez problému udrží záda a hlavu vzpříma. Není to nebezpečné, když překročíte hmotnost pro jednotlivé polohy, ale houpání pak nefunguje optimálně.

  Když má být výrobek použit jako houpací lehátko, smí mít dítě max 9 kg. Doporučujeme proto následující nejvyšší hmotnosti pro jednotlivé polohy:
  A. Nejvyšší poloha "hraní" do 9 kg.
  B. Střední poloha "odpočinek" do 9 kg.
  C. Nejnižší poloha " spaní" do 7 kg.
  D. Poloha pro převoz - když výrobek nepoužíváte.

  Když se výrobek používá jako židle, doporučujeme následující nejvyšší hmotnost v jednotlivých polohách:
  A. Nejvyšší poloha "hraní" do 13 kg.
  B. Střední poloha "odpočinek" do 10 kg.
  C. Nejnižší poloha "spaní" do 7 kg.
  D. Poloha pro převoz - když výrobek nepoužíváte.
 • Příslušenství

  Cena
  808 Kč
  Cena
  689 Kč

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  BABYBJÖRN Houpací lehátko Balance Soft Mesh modré
  MOC¹ 4.361 Kč
  3.490 Kč