Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
BABYBJ™RN Bryndáček pro nosítka, barva bílá

BABYBJ™RN Bryndáček pro nosítka, barva bílá

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 10 kusy k dispozici!

280 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A012282

BABYBJ™RN Bryndáček pro nosítka, barva bílá
BABYBJ™RN Bryndáček pro nosítka

Farbe: Weiá

BABYBJ™RN bryndáček pro nosítka, aby se neušpinila a nemusela se tak často prát. Měkký, vzdušný. Pohltí sliny Vašich dětí. Bryndáček pasuje ke všem BABYBJ™RN nostíkám Original, BABYBJ™RN nostíko Air, BABYBJ™RN nosítko Active a BABYBJ™RN nostíko Synergy, nelze upevnit na BABYBJ™RN Comfort nosítko. Bryndáčk je v různých barvách. Obsahuje 2 kusy.

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

BABYBJ™RN Bryndáček pro nosítka, barva bílá
280 Kč