Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
BABYBJ™RN Bryndáček pro nosÝtka, barva bÝlá

BABYBJ™RN Bryndáček pro nosÝtka, barva bÝlá

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 7 kusy k dispozici!
  • BABYBJ™RN Bryndáček pro nosÝtka,černř

280 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A012282

BABYBJ™RN Bryndáček pro nosÝtka, barva bÝlá
BABYBJ™RN Bryndáček pro nosÝtka

Farbe: Weiá

BABYBJ™RN bryndáček pro nosÝtka, aby se neušpinila a nemusela se tak často prát. Měkkř, vzdušnř. PohltÝ sliny Vašich dětÝ. Bryndáček pasuje ke všem BABYBJ™RN nostÝkám Original, BABYBJ™RN nostÝko Air, BABYBJ™RN nosÝtko Active a BABYBJ™RN nostÝko Synergy, nelze upevnit na BABYBJ™RN Comfort nosÝtko. Bryndáčk je v různřch barvách. Obsahuje 2 kusy.

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

BABYBJ™RN Bryndáček pro nosÝtka, barva bÝlá
280 Kč