Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
BABYBJ™RN NosÝtko Original Classic Cityblau

BABYBJ™RN NosÝtko Original Classic Cityblau

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma!
  • BABYBJ™RN NosÝtko Original Classic černÚ s proužky

1.746 Kč
1.634 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A027893

BABYBJ™RN NosÝtko Original Classic Cityblau
BABYBJ™RN NosÝtko Original Classic

Klasika od BabyBj”rn
V našem cenově korunovanÚm klasickÚm BABYBJ™RN nosÝtku Original Classic je dÝtě přesně posazeno. ÚzskÚ nosÝtko, volnÚ ruce a nohy. Je pohodlnÚ, lehkÚ si ho nandat a svlÚknout. NosÝtko bylo vyvinuto ve spolupráci s lÚkařskřmi odbornÝky tak, aby vyhovovalo dětem i rodičům.

nosÝtko je velmi snadnÚ na použitÝ, můžete si jej snadno sami nandávat i sundávat a všechna nastavenÝ jsou umÝstěna pohodlně na přednÝ straně (aby se dětátko při manipulaci nevzbudilo). NosÝtko je ergonomicky navrženo a poskytuje správnou oporu pro hlavičku, záda a zadeček již od narozenÝ. podpora hlavičky je nastavitelná, a když je dÝtě staršÝ a dokáže již hlavičku udržet samo, můžete ho nosit čelem dopředu a podporu pro hlavičku ohnete. NosÝtko lze použÝt od velikosti dÝtěte min. 53cm. NosÝtko na dÝtě od narozenÝ (minimálně 3,5 kg) do 10 kg 100% bavlna, neobsahuje Formaldehyd. Možno prát v pračce do 40 stupnů, perte samostatně s jemnřm mycÝm prostředkem, bez bělicÝch prostředků.

ErgonomickÚ pro dÝtě
nosÝtko je ergonomicky navrženo a poskytuje správnou oporu pro hlavičku, záda a zadeček již od narozenÝ.

Bezpečnost a použitÝ
Každř detail jej propracován tak, aby se Vaše dÝtě cÝtilo bezpečně. nosÝtko je velmi snadnÚ na použitÝ, můžete si jej snadno sami nandávat i sundávat a všechna nastavenÝ jsou umÝstěna pohodlně na přednÝ straně (aby se dětátko při manipulaci nevzbudilo)
MalÚ a praktickÚ
NosÝtko nezabÝrá mnoho mÝsta a tak lze jednoduše složit do tašky a všude nosit s sebou.

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

BABYBJ™RN NosÝtko Original Classic Cityblau
1.746 Kč
1.634 Kč