Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
BABYBJ™RN Vak do nosÝtka, černř
Momentálně vyprodáno

BABYBJ™RN Vak do nosÝtka, černř

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
891 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A012281

BABYBJ™RN Vak do nosÝtka, černř
BABYBJ™RN Vak do nosÝtka

Barva: černá

Když je venku zima a nepřÝjemnÚ počasÝ, udržÝ tento vak od firmy BABYBJ™RN Vaše dÝtě suchÚ a v teple. Vak je měkkř a ve vnitř je vybaven fleece materiálem. NepropustÝ vodu a je vzdušnř. Kapuce lze jednoduše sejmout. Tento vak pasuje do všech nosÝtek od firmy BABYBJ™RN. Lze použÝt do autosedačky, nebo kočárku. Možno prát v pračce. Splnuje Eko-Tex StandardnÝ třÝdu 1 (Zkouška-č. E 04-0912, Swerea IVF).

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.