Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Barbie: Barbie Spin Art Designer s panenkou

Barbie: Barbie Spin Art Designer s panenkou

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

MOC¹ 1.091 Kč
1.050 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A186242

Barbie: Barbie Spin Art Designer s panenkou
S tímto inovativním nářadím se snadno vytvoří nové modely pro tvou panenku Barbie (panenka je součástí balení).

Jednoduše si vyber pratelný obleček, umísti ho na krejčovskou figurínu a vlož do přístroje. Dobře přístroj uzavři. Potom si vyber jednu ze tří barev (růžová, žlutá, modrá). Otoč páčkou a vymáčkni barvičky na víčko přístroje. Stále toč páčkou, aby se barvička dostala dovnitř a vytvořila ti tak jedinečné vzory na šatech.

Konečně, otevři víčko a obleč model panence Barbie. Barbie má na sobě skvělé, černé boty, které se hodí ke všem novým oblečkům. Už se ti šaty nelíbí? Vyper je a zkus si vytvořit nový vzhled. Sada obsahuje panenku Barbie, pratelné šaty, boty, přístroj na obarvení šatů, figurínu krejčovskou, tři barvy.

Podrobnosti:
  • Rozměr: 32 x 60 x 40 cm
  • Věk: od 5 let.
Upozornění
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Barbie: Barbie Spin Art Designer s panenkou
MOC¹ 1.091 Kč
1.050 Kč