Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
BARTS Girls Űepice CHILL BEANIE orchid

BARTS Girls Űepice CHILL BEANIE orchid

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 3 kusy k dispozici!

MOC¹ 636 Kč
456 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 180 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A056401

BARTS Girls Űepice CHILL BEANIE orchid
ŰEPICE CHILL BEANIE

Značková kvalita od Hause Barts.

Barts - trendy, nizozemská společnost má naprosto módní zimní oblečení se zaměřením na čepice. Pro mladé i staré, pro všechny věkové kategorie, zde naleznete i neobvyklé a praktické doplnky. Renner barevně určené čepice mají vysokou hodnotu pro rozpoznávání a jsou na každém svahu - teplé uši jsou zaručené. Se svými nápady ''Zábava při práci'' přineslo Barta Ktna až na vrchol vedoucích společností pro zimní doplnky. Společnost má sídlo v Amsterdamu po dobu 15 let.

Trendy a barevná čepice s legrační bambulí.

Detaily:
• Jen v jedné velikosti.
• Materiál: • Horní: 100% akryl; Podšívka: 100% polyester

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

BARTS Girls Űepice CHILL BEANIE orchid
MOC¹ 636 Kč
456 Kč