Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
BARTS Kids Űepice FJORD EARFLAP navy
Momentálně vyprodáno

BARTS Kids Űepice FJORD EARFLAP navy

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

MOC¹ 585 Kč
382 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 203 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A08080200000002

BARTS Kids Űepice FJORD EARFLAP navy
ŰEPICE FJORD EARFLAP

Značková kvalita od Hause EWERS

Barts - trendy, nizozemská společnost m naprosto módní zimní oblečení se zaměřením na čepice. Pro mladé i staré, pro všechny věkové kategorie, zde naleznete i neobvyklé a praktické doplnky. Renner barevně určené čepice mají vysokou hodnotu pro rozpoznávání a jsou na každém svahu - teplé uši jsou zaručené. Se svými nápady ''Zábava při práci'' přineslo Barta Koena až na vrchol vedoucích společností pro zimní doplnky. Společnost má sídlo v Amsterdamu po dobu 15 let.

Trendy čepice s pěkným pleteným vzorem a mírně prodlouženými klapkami na uši.

Detaily:
• • Horní: 100% Polyakryl, Materiál Podšívka: 100% polyester
• lze prát na 30°C

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.