Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
BELLYBUTTON Boty na lezení marino
Momentálně vyprodáno

BELLYBUTTON Boty na lezení marino

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!

1.090 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A16522200000004

BELLYBUTTON Boty na lezení marino
Boty na lezení

Krůček po krůčku objevovat svět. Pro děti je každý den plný zážitků. Zažít nové věci, vše si vyzkoušet. Bellybutton boty budou doprovázet Naše nejmenší krok po krůčku.

Nejlepší, příjemné materiály, které nožičku obklopí a perfektní, charakteristické, kvalitní zpracování kolekce Bellybutton.

Pěkné boty na lezení/ Boty pro pokusy prvních krůčků v "My first shts" krabičce. S pěknou jednoduchou kombinací a praktickým suchým zipem pro rychlé nazouvání.

Detaily:
  • Materiál: 100 % nubuk kůže
  • Protiskluzová a odolná podrážka
  • Dobrý tvar a snadné obouvání i vyzouvání díky suchému zipu

  • Doručení zásilek:

    Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

    Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.