Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Betonová mÝchačka BRIO

Betonová mÝchačka BRIO

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

MOC¹ 255 Kč
199 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 56 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A060370

Betonová mÝchačka BRIO
Betonová mÝchačka BRIO
ČÝslo vřrobku: 33556

S touto betonovou mÝchačkou dostanete ještě vÝce zábavy na koleje a silnice. Otáčej bubnem a dÝvej se, jak se točÝ dál. Zvedni kabinu řidiče a podÝvej se, co je pod nÝ. Tvoje fantazie určÝ cÝl.

DÚlka: 87 mm.
VhodnÚ pro děti od 3 let.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Brio

Brio - Jednoduchý design, nekonečná fantazie

U Bria nejde o to děti zabavit nebo je umlčet. Jejich hračky mají podněcovat dětskou fantazii a přispívat k vývoji dítěte, a to vždy s ohledem na věk dítěte. Základem práce v Briu, které bylo založeno ve Švédku a nyní je vlastněno německou firmou Ravensburger, jsou 4 železná pravidla. Hračka musí být bezpečná, odpovídat vysokým firemním standardům, pro dítě musí být intuitivně snadno pochopitelná a musí přispívat k vývoji dítěte. Dřevěné hračky od Bria si jistě zamiluje i Vaše dítě.


Betonová mÝchačka BRIO
MOC¹ 255 Kč
199 Kč