Bezpečnostní podložka REER pro dětské autosedačky (71741)
Momentálně vyprodáno

Bezpečnostní podložka REER pro dětské autosedačky (71741)

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
524 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A014337

Bezpečnostní podložka REER pro dětské autosedačky (71741)
Originální bezpečnostní podložka pro dětské autosedačky od REER chrání polstrování v autě před zašpiněním a odřením. Navíc má 3 kapsičky, ve kterých mohou být věci, které má dítě rádo po ruce, např. lahvička na pití nebo hračky.
Ochranná fólie je vyrobena z odolného nylonu a extra silné flísové svrchní vrstvy.

Velikost zhruba 52 x 90 cm

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.