Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
BIG BIG-Sandy - pískoviště

BIG BIG-Sandy - pískoviště

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!
  • BIG BIG-Sandy + Hardcover

MOC¹ 2.362 Kč
2.269 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A128360

BIG BIG-Sandy - pískoviště
BIG-Sandy se řadí mezi nejúspěšnější výrobky mezi venkovní výbavou od BIG. Několika úkony a s pomocí dodaného nářadí se dá během několika sekund smontovat a znovu rozložit na jednotlivé díly. S plochou zhruba 2 m² hrací plochy nezná toto robustní pískoviště od BIG hranici fantazie. Široká, pohodlná sedící plocha, se zaoblenými rohy všech hracích částí garantuje vysokou bezpečnost. Počasí vzdorná, UV-stabilní umělá hmota.

Podrobnosti:
• Űíslo výrobku výrobce: 800056732
• snadno rozkladatalné, snadno postavitelné
• Velikost 138 cm x 138 cm
• Od 1 roku

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Big

BIG Hračky – Více než BIG Bobby Car

Se jménem BIG spojují rodiny na celém světě oblíbené odrážedlo BIG Bobby Car. 1972 spatřil světlo světa první model BIG Bobby Car. V současnosti je v nabídce přibližně 18 různých tvarů, provedení a barev klasického autíčka a navíc příslušenství. Tradiční německá firma BIG není ale známá jen díky BIG Bobby Car a jiným dětským pojízdným prostředkům. K rozmanitosti výrobků od BIG patří také další skvělé hračky pro miminka a děti. BIG Waterplay jsou vtipné hračky do vody. Také kolekce BIG Outdoor je oblíbená. Představuje hračky na ven a na pískoviště.


BIG BIG-Sandy - pískoviště
MOC¹ 2.362 Kč
2.269 Kč