Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
BIG Bobby Auto Fulda, černé s kolečky

BIG Bobby Auto Fulda, černé s kolečky

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!
  • BIG Bobby Auto, delfín, klasik
  • BIG Bobby Auto Girlie Classic
  • BIG Bobby Car klasik Racing, limitovaná edice 2015
  • BIG Bobby Auto, červené, klasik, pogumovaná kolečka a ochrana na boty

MOC¹ 1.271 Kč
1.253 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A006503

BIG Bobby Auto Fulda, černé s kolečky
Bobby Auto Fulda, černé
Číslo výrobku: 800013501

Zvláštnost BIG Bobby Auto Fulda s červeným volantem a originálními FULDA-nálepkami. Obzvláště pogumovaná kolečka. BIG-BOBBY-AUTO-KLASIK FULDA je vybaveno novými Ultra-vysokými-performačními kolečky Carat Exelero. Vypadá sportovně. Extra široká kolečka ze speciální gumy jsou extrémně tichá.

• Doporučený věk dítěte: Od 1 roku
Rozměr: 58 x 31 x 38 cm
•Nosnost: 50 kg

Příslušenství

Cena
449 Kč
Cena
590 Kč
Cena
129 Kč
Cena
780 Kč
Cena
468 Kč
Cena
530 Kč
Cena
110 Kč
Cena
422 Kč
Cena
598 Kč

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Big

BIG Hračky – Více než BIG Bobby Car

Se jménem BIG spojují rodiny na celém světě oblíbené odrážedlo BIG Bobby Car. 1972 spatřil světlo světa první model BIG Bobby Car. V současnosti je v nabídce přibližně 18 různých tvarů, provedení a barev klasického autíčka a navíc příslušenství. Tradiční německá firma BIG není ale známá jen díky BIG Bobby Car a jiným dětským pojízdným prostředkům. K rozmanitosti výrobků od BIG patří také další skvělé hračky pro miminka a děti. BIG Waterplay jsou vtipné hračky do vody. Také kolekce BIG Outdoor je oblíbená. Představuje hračky na ven a na pískoviště.


BIG Bobby Auto Fulda, černé s kolečky
MOC¹ 1.271 Kč
1.253 Kč