Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
BIG Bobby Auto Girlie Classic

BIG Bobby Auto Girlie Classic

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!
  • BIG Bobby Auto, delfín, klasik
  • BIG Bobby Autíčko, klasické, červené
  • BIG Bobby Auto, klasické, Racer
  • BIG SLK-Bobby-Benz III s pugumoanými kolečky

MOC¹ 1.042 Kč
1.010 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A006504

BIG Bobby Auto Girlie Classic
Bobby AUTO "Girlie"
Číslo výrobku: 56029

Perfektně ergonomické a obsolutně trendy pro malé dívky. BIG-BOBBY-AUTO-KLASIK-GIRLIE na cesty plné zážitků. Dětské odrážedlo s funkčním volantem a klaksonem. Odrážedlo je vhodné a ergonomicky tvarované pro malá děvčata. K odrážedlu lze dokoupit speciální plastové nárazníky pro větší bezpečnost.

K autu je možné připojit přívěs, na kterém si dítko odveze všechny "nezbytné" věcičky na písek, nebo může mít vlastní picknickovou bednýnku, do které si naloží svou výbornou svačinku.

• Doporučený věk dítěte: Od 1 roku
Rozměr: 58 x 30 x 38 cm
• Nosnost: 50 kg

Příslušenství

Cena
455 Kč
Cena
585 Kč
Cena
775 Kč
Cena
139 Kč
Cena
475 Kč
Cena
525 Kč
Cena
102 Kč
Cena
615 Kč
Cena
425 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Big

BIG Hračky – Více než BIG Bobby Car

Se jménem BIG spojují rodiny na celém světě oblíbené odrážedlo BIG Bobby Car. 1972 spatřil světlo světa první model BIG Bobby Car. V současnosti je v nabídce přibližně 18 různých tvarů, provedení a barev klasického autíčka a navíc příslušenství. Tradiční německá firma BIG není ale známá jen díky BIG Bobby Car a jiným dětským pojízdným prostředkům. K rozmanitosti výrobků od BIG patří také další skvělé hračky pro miminka a děti. BIG Waterplay jsou vtipné hračky do vody. Také kolekce BIG Outdoor je oblíbená. Představuje hračky na ven a na pískoviště.


BIG Bobby Auto Girlie Classic
MOC¹ 1.042 Kč
1.010 Kč