Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
BIG Bobby Auto přívěs, zelený Trailer klasic

BIG Bobby Auto přívěs, zelený Trailer klasic

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

MOC¹ 686 Kč
590 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 96 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A106618

BIG Bobby Auto přívěs, zelený Trailer klasic
BIG-BOBBY-AUTO-PřÍVĚS
Űíslo výrobku: 800056275

BIG-New-Bobby-AUTO se silným a extra uchopitelným volantem, svými koly zaujal miliony fanoušků na celém světě.

Přímo k tomuto typu nabízíme i BIG-New-Bobby-Car-Přívěs v barvě, červené, modré a růžové. Robustní přívěs má stejně dobrá kola jako BIG-NEW-BOBBY-Auta a vydává tiché zvuky. Ve velkém robustním přívěsu je spousta místa na všechny důležité věci malého řidiče. Zaoblené rohy se pstarají o bezpečnost při hraní. Příves se dá jednoduše připevnit na všechny BIG-BOBBY-Auta.

• Věkové doporučení: Od 1 roku
• Rozměry: 50cm x 29cm x 25cm
• Nosnost: 25 kg
• Upozornění: Není vhodný k přepravě osob.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Big

BIG Hračky – Více než BIG Bobby Car

Se jménem BIG spojují rodiny na celém světě oblíbené odrážedlo BIG Bobby Car. 1972 spatřil světlo světa první model BIG Bobby Car. V současnosti je v nabídce přibližně 18 různých tvarů, provedení a barev klasického autíčka a navíc příslušenství. Tradiční německá firma BIG není ale známá jen díky BIG Bobby Car a jiným dětským pojízdným prostředkům. K rozmanitosti výrobků od BIG patří také další skvělé hračky pro miminka a děti. BIG Waterplay jsou vtipné hračky do vody. Také kolekce BIG Outdoor je oblíbená. Představuje hračky na ven a na pískoviště.


BIG Bobby Auto přívěs, zelený Trailer klasic
MOC¹ 686 Kč
590 Kč