Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
BIG Bobby Auto přÝves, delfÝn, klasik

BIG Bobby Auto přÝves, delfÝn, klasik

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

MOC¹ 661 Kč
599 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A006499

BIG Bobby Auto přÝves, delfÝn, klasik
BIG- Bobby Auto přÝves, delfÝn
ČÝslo vřrobku: 800001311

Kameny, pÝsek a nebo cokoli jinÚho, co děti rády transportujÝ. Na vše tu je mÝsto! BIG-BOBBY-AUTO-PřÍVES je speciálně silnř. Ve vnitř přÝvěsu je spousta mÝsta na všechny důležÝtÚ věci. PřÝves se dá jednoduše připevnit na všechny BIG-BOBBY-Auta.

• Doporučenř věk dÝtěte: Od 1 roku
Rozměr:50cm x 29cm x 25cm
• Nosnost: 25 kg
• NevhodnÚ pro převoz osob!

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Big

BIG Hračky – Více než BIG Bobby Car

Se jménem BIG spojují rodiny na celém světě oblíbené odrážedlo BIG Bobby Car. 1972 spatřil světlo světa první model BIG Bobby Car. V současnosti je v nabídce přibližně 18 různých tvarů, provedení a barev klasického autíčka a navíc příslušenství. Tradiční německá firma BIG není ale známá jen díky BIG Bobby Car a jiným dětským pojízdným prostředkům. K rozmanitosti výrobků od BIG patří také další skvělé hračky pro miminka a děti. BIG Waterplay jsou vtipné hračky do vody. Také kolekce BIG Outdoor je oblíbená. Představuje hračky na ven a na pískoviště.


BIG Bobby Auto přÝves, delfÝn, klasik
MOC¹ 661 Kč
599 Kč