Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
BIG Bobby Car Crazy 800056086

BIG Bobby Car Crazy 800056086

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 3-5 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

1.152 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A097803

BIG Bobby Car Crazy 800056086
Bobby Car "Crazy"
Űíslo výrobku: 800056086

Ted to bude divoké! S autíčkem BIG-Bobby-Car-Crazy přišel na trh model pro ty, kteří to mají rádi divočejší. BIG čerpá ze světa fantasy a představuje auto se dvěma různými variantami nálepek lebky.

Karosérie je elegantně černá. Volant a disky jsou červené. Strašidelné to bude ale až tehdy, když si dítě vybere jednu ze dvou barevných kombinací požadované nálepky. Pro kluky je tu design v zelené s lebkou - pirátem. Holčičky nadchne dívčí lebka s pěknou stužkou.

Auto přesvědčí nejen pěkným designem. Karosérie je ergonomická pro potřeby dětí. Volant, čtyři stabilní kola, tažné zařízení vepředu a vzadu a prohluben na koleno pro starší děti doplnují vybavení. O malý otočný kruh se postará řízení čepu nápravy. Výborná kvalita zpracování a hluboce položené těžiště zajištují bezpečnost hračky.

BIG-Bobby-Car-Crazy je vyrobeno z velmi kvalitních materiálů v Německu a je schváleno podle přísných pravidel pro ověřenou bezpečnost (značka GS) od TUeV Rheinland.

Podrobnosti:
• Věkové doporučení: Od 1 roku
• Rozměry: 58 x 30 x 38 cm
• Nosnost: 50 kg

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Big

BIG Hračky – Více než BIG Bobby Car

Se jménem BIG spojují rodiny na celém světě oblíbené odrážedlo BIG Bobby Car. 1972 spatřil světlo světa první model BIG Bobby Car. V současnosti je v nabídce přibližně 18 různých tvarů, provedení a barev klasického autíčka a navíc příslušenství. Tradiční německá firma BIG není ale známá jen díky BIG Bobby Car a jiným dětským pojízdným prostředkům. K rozmanitosti výrobků od BIG patří také další skvělé hračky pro miminka a děti. BIG Waterplay jsou vtipné hračky do vody. Také kolekce BIG Outdoor je oblíbená. Představuje hračky na ven a na pískoviště.


BIG Bobby Car Crazy 800056086
1.152 Kč