Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
BIG Bobby Car klasik Racing, limitovaná edice 2015

BIG Bobby Car klasik Racing, limitovaná edice 2015

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!

MOC¹ 1.693 Kč
1.289 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 404 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A128353

BIG Bobby Car klasik Racing, limitovaná edice 2015
Nyní se promění dětský pokojíček, nebo dětské hřiště v závodní plochu, nebot s BIG-Bobby-Car Racing, edice 2015, bude každý řidič začátečník tím pravým závodníkem.

Jako všechny BIG-Bobby-Car klasic disponuje tato limitovaná edice oblíbenými vlastnostmi dětských aut. Perfektní ergonomie, nezničitelná konstrukce a kolenová prohluben k jízdě pro větší děti dělá BIG-Bobby-Car nejvíce zakoupeným vozidlem světa.
Roku 2013 dostalo 18-milioné BIG-Bobby-Car stuhu. Pro vysoké pohodlí při jízdě je umístěno těžiště níže a robustní náprava, umožnuje snadné otočení. Zvláštností této edice je volant se zvuky. Různá tlačítka se zvuky závodění. Připrav se na start s typickým zvukem startu závodního auta. Rychle dotankuj a roztoč kola, vydej se na závodní dráhu. S Plus-tlačítkem vpravo můžeš přehodit na chod nahoru, levým tlačítkem zase dolu. Další prvky uslyší malý závodník při zmáknutí dalších tématických tlačítek. Známe zvuky ze světa závodění. Závodní pruh není volný? To nevadí ozve se Car siréna. Perfektní výbava pro skvělý závod a v cíli potlesk od fanoušků. Bezpečná hračka, skvělé zpracování. BIG-Bobby-Car, stejně jako všechny produkty od BIG jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a je dbáno na maximální bezpečnost a zkoušky kvality.

Podrobnosti:
• Űíslo výrobku výrobce: 800056090
• Od 12 měsíců

Příslušenství

Cena
449 Kč
Cena
590 Kč
Cena
780 Kč
Cena
468 Kč
Cena
530 Kč
Cena
110 Kč
Cena
598 Kč
Cena
422 Kč

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Big

BIG Hračky – Více než BIG Bobby Car

Se jménem BIG spojují rodiny na celém světě oblíbené odrážedlo BIG Bobby Car. 1972 spatřil světlo světa první model BIG Bobby Car. V současnosti je v nabídce přibližně 18 různých tvarů, provedení a barev klasického autíčka a navíc příslušenství. Tradiční německá firma BIG není ale známá jen díky BIG Bobby Car a jiným dětským pojízdným prostředkům. K rozmanitosti výrobků od BIG patří také další skvělé hračky pro miminka a děti. BIG Waterplay jsou vtipné hračky do vody. Také kolekce BIG Outdoor je oblíbená. Představuje hračky na ven a na pískoviště.


BIG Bobby Car klasik Racing, limitovaná edice 2015
MOC¹ 1.693 Kč
1.289 Kč