BIG Bobby Car klasik Racing, limitovaná edice 2015

BIG Bobby Car klasik Racing, limitovaná edice 2015

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 7 kusy k dispozici!
  • BIG Bobby Auto, delfín, klasik
  • BIG Bobby Car Classic Ocean + Polis
  • BIG Bobby Car Classic Little Star
  • BIG Bobby Car Classic Zansibar

1.695 Kč
1.129 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 566 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A128353

BIG Bobby Car klasik Racing, limitovaná edice 2015
Nyní se promění dětský pokojíček, nebo dětské hřiště v závodní plochu, neboť s BIG-Bobby-Car Racing, edice 2015, bude každý řidič začátečník tím pravým závodníkem.

Jako všechny BIG-Bobby-Car klasic disponuje tato limitovaná edice oblíbenými vlastnostmi dětských aut. Perfektní ergonomie, nezničitelná konstrukce a kolenová prohlubeň k jízdě pro větší děti dělá BIG-Bobby-Car nejvíce zakoupeným vozidlem světa.
Roku 2013 dostalo 18-milioné BIG-Bobby-Car stuhu. Pro vysoké pohodlí při jízdě je umístěno těžiště níže a robustní náprava, umožňuje snadné otočení. Zvláštností této edice je volant se zvuky. Různá tlačítka se zvuky závodění. Připrav se na start s typickým zvukem startu závodního auta. Rychle dotankuj a roztoč kola, vydej se na závodní dráhu. S Plus-tlačítkem vpravo můžeš přehodit na chod nahoru, levým tlačítkem zase dolu. Další prvky uslyší malý závodník při zmáknutí dalších tématických tlačítek. Známe zvuky ze světa závodění. Závodní pruh není volný? To nevadí ozve se Car siréna. Perfektní výbava pro skvělý závod a v cíli potlesk od fanoušků. Bezpečná hračka, skvělé zpracování. BIG-Bobby-Car, stejně jako všechny produkty od BIG jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a je dbáno na maximální bezpečnost a zkoušky kvality.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 800056090
• Od 12 měsíců

Příslušenství

Cena
574 Kč
Cena
585 Kč
Cena
699 Kč
Cena
563 Kč
Cena
191 Kč
Cena
588 Kč
Cena
573 Kč
Cena
424 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Big

BIG Hračky – Více než BIG Bobby Car

Se jménem BIG spojují rodiny na celém světě oblíbené odrážedlo BIG Bobby Car. 1972 spatřil světlo světa první model BIG Bobby Car. V současnosti je v nabídce přibližně 18 různých tvarů, provedení a barev klasického autíčka a navíc příslušenství. Tradiční německá firma BIG není ale známá jen díky BIG Bobby Car a jiným dětským pojízdným prostředkům. K rozmanitosti výrobků od BIG patří také další skvělé hračky pro miminka a děti. BIG Waterplay jsou vtipné hračky do vody. Také kolekce BIG Outdoor je oblíbená. Představuje hračky na ven a na pískoviště.


BIG Bobby Car klasik Racing, limitovaná edice 2015
1.695 Kč
1.129 Kč