Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
BIG Bobby Car klasik Racing, limitovaná edice 2015

BIG Bobby Car klasik Racing, limitovaná edice 2015

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma!

1.693 Kč
1.289 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 404 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A128353

BIG Bobby Car klasik Racing, limitovaná edice 2015
NynÝ se proměnÝ dětskř pokojÝček, nebo dětskÚ hřiště v závodnÝ plochu, nebot s BIG-Bobby-Car Racing, edice 2015, bude každř řidič začátečnÝk tÝm pravřm závodnÝkem.

Jako všechny BIG-Bobby-Car klasic disponuje tato limitovaná edice oblÝbenřmi vlastnostmi dětskřch aut. PerfektnÝ ergonomie, nezničitelná konstrukce a kolenová prohluben k jÝzdě pro většÝ děti dělá BIG-Bobby-Car nejvÝce zakoupenřm vozidlem světa.
Roku 2013 dostalo 18-milionÚ BIG-Bobby-Car stuhu. Pro vysokÚ pohodlÝ při jÝzdě je umÝstěno těžiště nÝže a robustnÝ náprava, umožnuje snadnÚ otočenÝ. ZvláštnostÝ tÚto edice je volant se zvuky. Různá tlačÝtka se zvuky závoděnÝ. Připrav se na start s typickřm zvukem startu závodnÝho auta. Rychle dotankuj a roztoč kola, vydej se na závodnÝ dráhu. S Plus-tlačÝtkem vpravo můžeš přehodit na chod nahoru, levřm tlačÝtkem zase dolu. DalšÝ prvky uslyšÝ malř závodnÝk při zmáknutÝ dalšÝch tÚmatickřch tlačÝtek. Známe zvuky ze světa závoděnÝ. ZávodnÝ pruh nenÝ volnř? To nevadÝ ozve se Car sirÚna. PerfektnÝ vřbava pro skvělř závod a v cÝli potlesk od fanoušků. Bezpečná hračka, skvělÚ zpracovánÝ. BIG-Bobby-Car, stejně jako všechny produkty od BIG jsou vyrobeny z kvalitnÝch materiálů a je dbáno na maximálnÝ bezpečnost a zkoušky kvality.

Podrobnosti:
• ŰÝslo vřrobku vřrobce: 800056090
• Od 12 měsÝců

Příslušenství

Cena
449 Kč
Cena
590 Kč
Cena
780 Kč
Cena
129 Kč
Cena
468 Kč
Cena
211 Kč
Cena
530 Kč
Cena
110 Kč
Cena
349 Kč

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Big

BIG Hračky – Více než BIG Bobby Car

Se jménem BIG spojují rodiny na celém světě oblíbené odrážedlo BIG Bobby Car. 1972 spatřil světlo světa první model BIG Bobby Car. V současnosti je v nabídce přibližně 18 různých tvarů, provedení a barev klasického autíčka a navíc příslušenství. Tradiční německá firma BIG není ale známá jen díky BIG Bobby Car a jiným dětským pojízdným prostředkům. K rozmanitosti výrobků od BIG patří také další skvělé hračky pro miminka a děti. BIG Waterplay jsou vtipné hračky do vody. Také kolekce BIG Outdoor je oblíbená. Představuje hračky na ven a na pískoviště.


BIG Bobby Car klasik Racing, limitovaná edice 2015
1.693 Kč
1.289 Kč